…ale zahodit se nedá
Přiznávám, choval jsem se dlouhá léta k tomuto blogu macešsky. Pokud se tedy muž může k něčemu, či někomu macešsky chovat. Zanedbával jsem jej a nenapsal kloudnou řádku. Přitom to byl první blog tohoto typu v České republice. Alespoň jsem jej udržoval po celou dobu v jakémsi komatu, nechtěl jsem, aby to, co zde bylo…
