fbpx

Je dobré být připraven na invazi zombie

Zombie jsou součástí populární kultury po desítky let. Boj živých s oživlými mrtvolami se objevil v řadě filmů. Loni se oživlé mrtvoly dokonce promítly do teorií mezinárodních vztahů v knize politologa Daniela Dreznera Theories of International Politics and Zombies. Drezner v knize aplikuje teorie mezinárodních vztahů na situaci, kdy povstanou mrtví z hrobů a živí se s nimi pustí do boje.

The specter of an uprising of reanimated corpses also poses a significant challenge to interpreters of international relations and the theories they use to understand the world. If the dead begin to rise from the grave and attack the living, what thinking would — or should — guide the human response? How would all those theories hold up under the pressure of a zombie assault? When should humans decide that hiding and hoarding is the right idea?

Drezner je ovšem teoretik. Barry a Fred, kteří vlastní obchod v Jonesboro nedaleko americké Atlanty se rozhodli na oživnutí mrtvol připravit prakticky. Vyrobili zbraň proti zombie. Ta by jim měla poskytnout minimálně taktickou výhodu ve střetu, který zaručeně musí přijít.

They have created the ultimate zombie gun – mounted with nine 30-round magazines, four flashlights, three lasers to pinpoint out their lumbering targets, and three different sightings so they can pick off their targets from 100, 200 or 300 yards away.

Jen mně tak napadá, zda už si ze zbraně zkusili vystřelit.

11 comments
Profilový obrázek
František Šulc
ADMINISTRATOR
PROFILE

Ďalší články

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *

Cancel reply

11 Comments

 • Profilový obrázek
  Marek Hvížďala
  26. 6. 2012, 9:04

  to se mu to machruje s prázdnejma zásobníkama, až to naplní tak to ani nezvedne :-))

  REPLY
 • Profilový obrázek
  Dušan Rovenský
  26. 6. 2012, 10:29

  Každý ví, že na zombie je nejlepší upilovaná brokovnice… ;-)

  REPLY
 • Profilový obrázek
  čet. Lukáš Hergott (Hery)
  26. 6. 2012, 13:32

  okurková sezóna?

  REPLY
 • Profilový obrázek
  Ignác Opušťák
  26. 6. 2012, 15:58

  :-D ještě, že u nás zombie nemáme :-D To myšlení mi připomíná zem o které se říkávalo, že zítra tam znamená už včera :-D

  REPLY
 • Profilový obrázek
  Shadow
  26. 6. 2012, 16:17

  Tak s tímhle krámen bych se tahat nechtěl. Ale je to zajímavý fenomén-jedna nejmenovaná firma vyrábějící munici vypustila do světa speciální druh munice proti zombies ve spoustě sympatických ráží-just in case:-)
  http://www.hornady.com/ammunition/zombiemax
  a promo video
  http://www.youtube.com/watch?v=bQWb-5nblx4

  REPLY

Nejnovější komentáře